Brugerlogin

Indtast dit brugernavn og kodeord her for at logge ind på websitet:
Log ind

Har du glemt dit kodeord?

Gravere

Kent Nielsen

29 66 34 60

randboelkirke@mail.dk

Træffes mandag til fredag mellem kl. 9.30 og 10.00.

Randbøl Kirkegårdskontor
Randbølvej 69
7183 Randbøl

Bettina Neve Kristiansen

20 21 87 18

noerupkirke@mail.dk

Nørup Kirkegårdskontor
Præstens Ager 4, Nørup
7182 Bredsten

Kirketjenere

Lise Hauge

21 20 36 86

lise@randboel-noerupkirker.dk

Fast fridag om mandagen.

Trine Ploug

21 53 71 83

trine@randboel-noerupkirker.dk

Organister

Lene Rasmussen

50 48 60 63

lene@randboel-noerupkirker.dk

Organist ved gudstjenester og kirkelige handlinger samt leder af børnekoret og ansvarlig organist i forbindelse med musikalske børnearrangementer.

Jens Mortensen

jens@randboel-noerupkirker.dk

Organist ved gudstjenester og kirkelige handlinger.

Sognemedhjælper

Anne-Dorthe Moesgaard-Christensen

23 29 33 13

smh@randboel-noerupkirker.dk

Kirkesangere

Birgitte Haaning Sigh

75 87 13 05

birgitte@randboel-noerupkirker.dk

Grethe Bundgaard Nielsen

75 88 50 48

grethe@randboel-noerupkirker.dk

Gravermedhjælpere

Niels Karl Poulsen

20 21 87 18

Gitte Teglgaard Nielsen

20 21 87 18